Business Creation

EIT Food Business Creation

EIT Food podporuje agropotravinárskych podnikateľov v celej Európe, pričom usiluje o inovácie pri riešení veľkých potravinových výziev, ktorým čelíme, ako aj o vytváranie zdravšieho, dôveryhodnejšieho a udržateľného potravinového systému.

Či už sa snažíte overiť svoj podnikateľský nápad s potenciálnymi zákazníkmi, ste začínajúci podnikateľ (startup), ktorý sa snaží vytvoriť partnerstvo s podnikmi alebo podnikateľ (scaleup), ktorý chce expandovať na medzinárodný trh, programy EIT Food Business Creation sú určené na rozvoj a rozšírenie Vášho podnikania.

Ak máte záujem o vstup do živej, prepojenej a rovnako zmýšľajúcej komunity v roku 2021, prihláste sa tu: https://businesscreation.eitfood.eu/

EIT Food spolupracuje s podnikateľmi vo všetkých fázach ich cesty, od overenia ich trhu až po rozšírenie ich podnikania s cieľom dosiahnuť medzinárodný dopad. Podnikatelia môžu ťažiť z financovania, mentorstva, školení v oblasti obchodných zručností a prístupu k prosperujúcej európskej sieti inovátorov a odborníkov. EIT Food Business Creation programy zahŕňajú Seedbed Incubator, EIT Food Accelerator Network a RisingFoodStars.